İlkesel Hizmetler

Hizmetler

OSGB Nedir?

Ortak sağlık ve güvenlik birimi - OSGB, şirketlerin, iş sağlığı ve güvenliği ihtiyaçlarını karşılamak için iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli hizmetleri veren, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen kurumlardır. 2005 yılında iş güvenliği danışmanlığı vermeye başlayan şirketimiz, 3 bine yakın osgb olan ülkemizde, halen aktif olarak çalışan ilk osgblerden biridir. Yüzden fazla iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimimizle, beş yüzden fazla firmaya devamlı olarak iş güvenliği ve iş sağlığı hizmetleri veriyoruz.

2014 yılında OSGB hizmet alanımızı genişleterek çok az firmanın verdiği ortam ölçümlerini ve iş hijyeni ölçümlerini yapmak için kurduğumuz ölçüm laboratuvarıyla, hem iş sağlığı ve güvenliği hem de iş hijyeni ölçümleri yapabilen ilk OSGB olduk. Hizmet verdiğimiz firmaların bütün iş sağlığı ve güvenliği ihtiyaçlarını tek elden giderme hedefimize emin adımlarla yürüyoruz.

İlkesel Blog

İş Güvenliği Çalışma Süreleri Arttı 18 Şub

İş Güvenliği Çalışma Süreleri Arttı

İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmeliğin 12nci maddesinde belirtilen iş güvenliği uzmanlarının çalışma sürelerine ilişkin hüküm aynı Yönetmeliğin Geçici 7 nci maddesi gereğince 1/1/2016 tarihi itibarı ile yürürlüğe girecektir.
Devamını Oku
9.Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi 18 Şub

9.Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi

9.Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) tarafından İstanbul Haliç Kongre Merkezinde 06-09 Mayıs 2018 tarihinde organize edilecektir.
Devamını Oku